Ваша безпека

Ваша безпека завжди на першому місці для нас

Незахищені дані не можуть бути конфіденційними. Тому ми захищаємо служби Google, зокрема Пошук, Карти та YouTube, найкращою у світі технологією захисту.

Шифрування зберігає конфіденційність ваших даних під час їх передавання

Шифрування забезпечує вищий рівень безпеки та конфіденційності в наших службах. Коли ви надсилаєте електронний лист, ділитеся відео, відвідуєте веб-сайт чи зберігаєте фотографії, створені вами дані передаються між вашим пристроєм, службами Google і нашими центрами обробки даних. Ми захищаємо ці дані за допомогою кількох рівнів безпеки, зокрема за допомогою передових технологій шифрування, як-от HTTPS і протоколу безпеки транспортного рівня.

Наша хмарна інфраструктура цілодобово захищає ваші дані

Від спеціально розроблених центрів обробки даних до підводних волоконних кабелів, що передають дані між континентами – компанія Google використовує одну з найбезпечніших і найнадійніших у світі хмарних інфраструктур. Усе це постійно контролюється, щоб ваші дані були захищені й доступні в будь-який момент. Дані розподіляються між багатьма центрами обробки даних, тому в разі пожежі чи стихійного лиха вони автоматично й безпроблемно переносяться в безпечне місце.

Вчасне виявлення загрози допомагає захищати наші служби

Ми постійно перевіряємо, як працюють наші служби й базова інфраструктура, щоб захищати їх від загроз, зокрема спаму, зловмисного програмного забезпечення, вірусів та інших форм шкідливого коду.

Ми не надаємо державним установам прямого доступу до ваших даних

Ми ніколи не надаємо "прихованого" доступу до ваших даних або наших серверів, на яких вони зберігаються. Тобто жодна державна установа в США чи іншій країні не має прямого доступу до інформації наших користувачів. Іноді ми отримуємо запити на отримання даних користувачів від правоохоронних органів. Наша команда юристів розглядає ці запити. Якщо запит надто загальний або порушує відповідну процедуру, його відхиляють. Ми завжди намагаємося повідомляти про такі запити на отримання даних у Звіті про роботу служб Google.

Шифрування на фото Ейфелевої вежі

Шифрування в Gmail забезпечує конфіденційність електронних листів

З першого ж дня Gmail підтримує зашифровані з’єднання, саме тому зловмисникам важче прочитати інформацію, яку ви надсилаєте. Також Gmail попереджає вас про можливі загрози безпеці, наприклад, коли ви отримуєте електронний лист через незашифроване з’єднання.

Спрацювання системи безпеки на значку електронної пошти Gmail

Захист від спаму в Gmail фільтрує підозрілі електронні листи

Багато спроб викрасти особисту інформацію та встановити зловмисні програми здійснюється за допомогою електронної пошти. Система безпеки Gmail захищає вас від спаму, фішингу та зловмисного програмного забезпечення краще, ніж будь-які інші служби електронної пошти. Gmail аналізує шаблони мільярдів повідомлень, щоб визначати характеристики електронних листів, які користувачі позначили як спам, а потім використовує ці маркери, щоб блокувати підозрілі або небезпечні листи, перш ніж ви їх отримаєте. Допоможіть нам, натиснувши на посилання "Повідомити про спам", якщо ви отримали підозрілий електронний лист.

Завдяки машинному навчанню та штучному інтелекту фільтр спаму в Gmail працює ще точніше. Тепер він блокує 99,9% спаму, який надходить на вашу електронну пошту.

Веб-переглядач Chrome із перебігом оновлення системи безпеки

Chrome автоматично оновлює налаштування безпеки веб-переглядача

Технології безпеки постійно змінюються, тому безпека – це вміння йти в ногу з часом. Саме тому Chrome регулярно перевіряє, чи версія веб-переглядача, яку ви використовуєте, має останні виправлення системи безпеки, захист від зловмисних і оманливих веб-сайтів тощо. Chrome оновлюється автоматично, щоб вашу інформацію було захищено за допомогою найновішої технології безпеки Chrome.

Шкідливий додаток намагається потрапити на пристрій

Google Play обмежує доступ до потенційно шкідливих додатків на телефоні

Додатки, які ви встановлюєте на пристрій, є однією з основних загроз для його безпеки. Наша система виявлення загроз позначає потенційно шкідливі додатки, перш ніж вони потрапляють у Google Play. Якщо ми не впевнені, чи додаток безпечний, його вручну переглядають спеціалісти команди безпеки Android. Покращуючи нашу систему виявлення загроз, ми повторно оцінюємо додатки, які вже опубліковано в Google Play, і видаляємо потенційно шкідливі, щоб ви не встановили їх на свій пристрій.

Google блокує шкідливі й оманливі оголошення

На вашу роботу в Інтернеті можуть негативно впливати оголошення, що містять зловмисне програмне забезпечення, закривають вміст, який ви намагаєтеся переглянути, рекламують підроблені товари або іншим чином порушують нашу рекламну політику. Ми дуже серйозно ставимося до цієї проблеми. Щороку завдяки спільній роботі редакторів і складному програмному забезпеченню блокується майже мільярд неприйнятних оголошень. Ми також надаємо вам інструменти, щоб ви могли повідомляти про образливі оголошення та керувати типом реклами, яку ви бачите. Ми постійно публікуємо нашу статистику та практичні поради, щоб зробити Інтернет безпечнішим.

Google Security Shield і контрольний список

Захистіть свій обліковий запис за допомогою функції перевірки безпеки

Перше, що ви можете зробити для захисту свого облікового запису Google – це перевірити безпеку. У ході цієї перевірки ви матимете змогу оновити свою інформацію безпеки, а також видалити зв’язані з обліковим записом веб-сайти, додатки та пристрої, якими вже не користуєтесь або яким не довіряєте. Якщо щось виглядає підозрілим, ви можете одразу змінити налаштування або пароль. Перевірка безпеки займає всього кілька хвилин, і її можна виконувати будь-коли.

Виконати перевірку безпеки
Gmail отримує сповіщення про підозрілу активність

Отримуйте сповіщення про підозрілу активність

Щоб захистити ваш обліковий запис, ми відстежуємо підозрілу активність і повідомляємо вам, коли щось негаразд. Наприклад, якщо буде здійснено спробу ввійти у ваш обліковий запис із невідомого пристрою або змінено інформацію для відновлення облікового запису, ми одразу зв’яжемося з вами, щоб перевірити, чи ви виконуєте ці дії. Сповіщення надходять на вашу електронну пошту, однак ви можете зареєструватися, щоб отримувати SMS на свій телефон.

Вхід в обліковий запис пристрою та веб-переглядача з однаковим кодом підтвердження

Покращте захист під час входу в обліковий запис, щоб запобігти атакам

Надійний пароль захищає ваш обліковий запис і зупиняє хакерів. Надійний пароль має бути унікальним, містити літери, цифри та символи, а також використовуватися лише в Google.

Також ви можете захистити свій обліковий запис за допомогою двоетапної перевірки. Щоб увійти в обліковий запис, у якому ввімкнено двоетапну перевірку, потрібно ввести не лише пароль. Може знадобитися шестизначний код, що надходитиме на ваш телефон, або навіть надійніший ключ безпеки для додаткового захисту від фішингу, який потрібно вставляти в USB-порт комп’ютера.

Веб-переглядач показує паролі, захищені в Chrome

Захистіть себе за допомогою цих інструментів безпеки пароля

Якщо ви дозволите диспетчеру паролів, вбудованому в Chrome, запам’ятовувати ваші паролі для різних веб-сайтів, ви зможете легко використовувати надійні й унікальні паролі для кожного сайту. Щоб уникнути фішингу, також можна додати в Chrome розширення Захист пароля, яке попереджатиме вас, коли ви вводите свій пароль Google на сторонніх веб-сайтах.

Карти Google у веб-переглядачі визначають місцезнаходження втраченого телефона, який віддалено заблокували

Захистіть свій обліковий запис у разі втрати телефона

Якщо ваш телефон загубиться або його викрадуть, перейдіть на сторінку Мій обліковий запис, щоб захистити свої дані за допомогою декількох простих дій. Якщо у вас пристрій з ОС Android або iOS, ви можете визначити його місцезнаходження та заблокувати, змінити свій пароль, додати спеціальне повідомлення на головний екран або навіть стерти всі дані зі свого телефона.