Ваші дані

Ми хочемо, щоб ви знали, які дані ми збираємо та використовуємо

Користуючись службами Google, ви довіряєте нам свої дані. Ми хочемо, щоб ви знали, яку інформацію ми збираємо та як використовуємо її для покращення роботи наших служб.

Нижче перелічено три основні типи даних, які ми збираємо.

Ваші дії

Коли ви користуєтеся нашими службами (наприклад, шукаєте вміст у Google, прокладаєте маршрути на Картах Google або переглядаєте відео на YouTube), ми збираємо інформацію, яка забезпечує роботу цих служб. До такого вмісту належать:

 • ваші пошукові запити;
 • веб-сайти, які ви відвідуєте;
 • відео, які ви дивитеся;
 • оголошення, які ви натискаєте;
 • ваше місцезнаходження;
 • інформація про ваш пристрій;
 • IP-адреса й дані файлів cookie.

Вміст, який ви створюєте

Якщо ви ввійшли у свій обліковий запис Google, ми зберігаємо й захищаємо вміст, який ви створили за допомогою наших служб. До такого вмісту належать:

 • надіслані й отримані листи в Gmail;
 • додані контакти;
 • події в Календарі;
 • додані фотографії та відео;
 • документи, таблиці та презентації на Google Диску.

Ваша ідентифікаційна інформація

Коли ви реєструєте обліковий запис Google, ми зберігаємо ваші основні дані, зокрема:

 • ім’я;
 • електронну адресу та пароль;
 • дату народження;
 • стать;
 • номер телефону;
 • назву країни.
Карти Google на смартфоні

Як Карти Google допомагають вам швидше дістатися в потрібне місце

Коли ви користуєтеся додатком Карти Google, телефон надсилає в Google анонімні дані про ваше місцезнаходження. Вони об’єднуються з даними, які надходять від людей поблизу, щоб визначати завантаженість доріг (наприклад, Карти Google повідомляють про затори на дорогах, визначаючи, що багато автомобілів рухаються повільно тією самою вулицею). Тож коли наступного разу додаток сповістить вас про аварію та підкаже швидший маршрут, подякуйте за це іншим водіям.

Рядок пошуку Google із функцією автозавершення

Як Google автоматично завершує ваші пошукові запити

Ви помічали, що Google показує потрібні результати, навіть якщо ви зробили помилку в запиті? Наша модель перевірки орфографії використовує дані від користувачів, які зробили таку саму помилку, і виправляє запит. Тож ми знаємо, що ввівши "Барсалона", найімовірніше, ви мали на увазі "Барселона".

Завдяки історії пошуку Google автоматично завершує ваші запити. Якщо ви вже шукали за запитом "Барселона авіарейси", у вікні пошуку може з’явитися відповідна пропозиція ще до того, як ви закінчите вводити запит. Або якщо ви вболіваєте за футбольний клуб і часто вводите запит "Барселона рахунок", ми можемо відразу показати вам результат гри.

Вкладка Chrome з автоматично заповненою формою

Як Chrome заповнює за вас форми

Щоразу, коли ви щось купуєте або входите в обліковий запис в Інтернеті, ви витрачаєте час, заповнюючи особисту інформацію у формах. У Chrome можна зберегти дані (наприклад, ім’я, адресу, номер телефону, електронну адресу та платіжну інформацію), щоб ці форми заповнювались автоматично. Ви можете будь-коли змінити окремі поля для автозаповнення чи повністю вимкнути цей параметр.

Рядок пошуку Google із фотографією профілю та кнопкою конфіденційних результатів

Як Пошук Google допомагає знайти власну інформацію

Пошук Google отримує корисну інформацію з таких продуктів, як Gmail, Google Фото, Календар тощо, і показує її у ваших особистих результатах пошуку, тому вам не потрібно шукати її самотужки. Введіть у пошук "візит до стоматолога", "відкрити мої фото на пляжі" або "де мій заброньований номер у готелі". Якщо ви ввійшли в систему, ця інформація надходитиме з інших служб Google, тож ви одразу отримаєте її.

Хмаринки з текстом розмови між користувачем і Google Помічником

Як Google Помічник може допомогти вам у щоденних справах

Ваш Помічник завжди готовий допомогти, де б ви не були. Помічник використовує дані з інших служб Google, щоб відповідати на ваші запитання або виконувати завдання. Наприклад, якщо ви запитуєте "Які кав’ярні є поблизу?" або "Чи буде завтра дощ?", Помічник використовує інформацію з Карт і Пошуку, а також дані про ваші місцезнаходження, зацікавлення та вподобання, щоб надавати найдоречніші відповіді. Ви можете будь-коли переглянути та видалити дані, зібрані на основі взаємодії з Помічником, на сторінці Моя активність.

Веб-переглядач, у якому відображається сторінка

Керуйте своїми налаштуваннями конфіденційності на сторінці "Мій обліковий запис"

Навіть якщо у вас немає облікового запису, ви вирішуєте, які типи даних можуть покращити служби Google. На сторінці Мій обліковий запис можна швидко отримати доступ до інструментів, щоб керувати особистою інформацією та захистити свою конфіденційність.

Попередні пошукові запити у вікні веб-переглядача Chrome

Переглядайте дані свого облікового запису на сторінці "Моя активність"

Сторінка Моя активність – це основне місце, де є все, що ви шукали та переглядали за допомогою наших служб. Щоб допомогти вам згадати свою попередню активність в Інтернеті, ми надаємо вам інструменти, за допомогою яких можна шукати запити за темою, датою та продуктом. Ви можете повністю видалити конкретні запити чи навіть цілі теми, які ви не хочете зв’язувати зі своїм обліковим записом.

Значок анонімного режиму Chrome

Переглядайте веб-сторінки конфіденційно в режимі анонімного перегляду

Завдяки історії веб-пошуку можна отримувати кращі результати пошуку, які ви, імовірно, колись захочете переглянути приватно. Якщо ви користуєтесь одним комп’ютером зі своєю другою половинкою, імовірно, ви не захочете, щоб збережені в історії веб-пошуку запити зіпсувати сюрприз від подарунка на день народження. Просто відкрийте на комп’ютері або мобільному пристрої вікно в режимі анонімного перегляду – і Google Chrome не зберігатиме історію вашого веб-перегляду.