Контроль

Ви можете керувати конфіденційністю за допомогою елементів керування

Ми використовуємо дані, щоб покращувати наші служби, однак ви вирішуєте, які типи даних ми збираємо та використовуємо. Ми створили сторінку "Мій обліковий запис", щоб ви мали доступ до простих інструментів, за допомогою яких можна керувати налаштуваннями конфіденційності та безпеки. Ви самі вирішуєте, як ваші дані допомагають службам Google працювати краще, переглянувши наведені нижче налаштування.

Перейти на сторінку "Мій обліковий запис"

Керуйте налаштуваннями конфіденційності за допомогою функції перевірки конфіденційності

Усього за кілька хвилин ви зможете вибрати, які дані збиратиме Google, якою інформацією ви будете ділитися з друзями або з усіма користувачами, а також які оголошення показуватиме вам Google. Ці налаштування можна змінювати як завгодно часто.

Перевірити конфіденційність

Захистіть свій обліковий запис за допомогою функції перевірки безпеки

Перше, що ви можете зробити для захисту свого облікового запису Google – це перевірити безпеку. У ході цієї перевірки ви матимете змогу оновити свою інформацію безпеки, а також видалити зв’язані з обліковим записом веб-сайти, додатки та пристрої, якими вже не користуєтесь або яким не довіряєте. Якщо щось виглядає підозрілим, ви можете одразу змінити налаштування або пароль. Перевірка безпеки займає всього кілька хвилин, і її можна виконувати будь-коли.

Виконати перевірку безпеки

Укажіть дані, зв’язані з вашим обліковим записом

Завдяки даним, які зберігаються у вашому обліковому записі, служби Google можуть бути набагато кориснішими для вас (наприклад, ви можете бачити кращі маршрути на Картах, швидше знаходити вміст у Пошуку тощо). За допомогою елементів керування активністю ви також можете вказати, які дані зв’язувати з обліковим записом, і призупинити збір певних типів даних (наприклад, пошукових запитів та історії веб-перегляду, місць, які ви відвідали, а також інформації з ваших пристроїв).

Перейти до елементів керування активністю

Керуйте оголошеннями на основі своїх уподобань

У налаштуваннях реклами можна керувати оголошеннями на основі тем, які вас цікавлять. Наприклад, якщо в налаштуваннях персоналізації реклами ви повідомите Google, що вам подобається поп-музика, увійшовши в обліковий запис YouTube, ви можете бачити оголошення про музичні новинки та шоу, які відбуваються поблизу вас.

Якщо, ввійшовши в обліковий запис, ви вимкнете персоналізацію реклами, оголошення, пов’язані з вашими інтересами, більше не з’являтимуться в службах Google, а також на сайтах і в додатках, які співпрацюють із нами. Якщо ви не ввійшли в обліковий запис, персоналізація реклами вимкнеться лише в службах Google, де з’являються оголошення.

Перейти в налаштування реклами

Переглядайте дані свого облікового запису на сторінці "Моя активність"

"Моя активність" – це основне місце, де є все, що ви шукали та переглядали за допомогою наших служб. Щоб допомогти вам згадати свою попередню активність в Інтернеті, ми надаємо вам інструменти, за допомогою яких можна шукати запити за темою, датою та продуктом. Ви можете повністю видалити конкретні запити чи навіть цілі теми, які ви не хочете зв’язувати зі своїм обліковим записом.

Перейти в розділ "Моя активність"

Переглядайте основні дані облікового запису

Керуйте особистою інформацією, якою ви ділитесь у службах Google (як-от ваше ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Переглянути особисту інформацію

Беріть вміст із собою завдяки функції завантаження даних

Фотографії, електронні листи, контакти й навіть закладки – керуйте вмістом, який зберігається у вашому обліковому записі Google. Ми створили функцію завантаження даних, щоб ви могли скопіювати або навіть перемістити свої дані в іншу службу.

Перейти на сторінку завантаження даних