Безпечний Інтернет

Ми допомагаємо зробити Інтернет безпечнішим для всіх

Ми тривалий час розробляємо технології безпеки, які приносять користь не лише нашим користувачам, але й усьому світу Інтернету. Коли ми створюємо технології, які роблять наші служби безпечнішими, ми ділимося ними для загальної користі. З часом загрози змінюються, а наші завбачливі зусилля прокладають шлях, яким зможуть іти й інші компанії.

Безпечний перегляд захищає не лише користувачів Chrome

Спочатку ми розробили технологію безпечного перегляду, щоб захистити користувачів Chrome від зловмисного програмного забезпечення та спроб фішингу, сповіщаючи користувачів під час переходу на небезпечні веб-сайти. Щоб Інтернет став безпечнішим для всіх, ми зробили цю технологію безкоштовною для інших компаній. Зокрема, вона використовується в Apple Safari та Mozilla Firefox. Тепер технологія безпечного перегляду захищає половину всіх користувачів Інтернету у світі.

Ми також сповіщаємо власників веб-сайтів про слабкі місця в системі захисту та пропонуємо їм безкоштовні інструменти для швидкого вирішення проблем. Ми розробляємо й ділимося новими технологіями, роблячи Інтернет безпечнішим для всіх.

Ми користуємося протоколом HTTPS, щоб ваш пошук в Інтернеті був безпечним

Користуючись нашими службами за допомогою шифрування HTTPS, ви захищаєте себе від сторонніх очей і хакерів та отримуєте лише потрібну вам інформацію. Щоб заохотити сайти використовувати цей додатковий захід безпеки, ми зробили шифрування HTTPS одним із сигналів, які використовує алгоритм пошуку Google при визначенні рейтингу сайтів у результатах пошуку.

Ми створюємо винагороди за безпечність, щоб виявляти вразливі місця

Google створює програми винагороди за безпечність і оплачує роботу незалежних дослідників, які шукають вразливі місця наших служб та вдосконалюють систему безпеки. Щороку ми вкладаємо мільйони доларів у дослідницькі гранти та виявлення помилок. Зараз програми винагороди за безпечність є активними для багатьох продуктів Google, зокрема Chrome і Android.

Наші інструменти безпеки доступні для розробників

Ми ділимося своїми технологіями безпеки, якщо вважаємо, що вони принесуть користь іншим. Наприклад, наш Google Cloud Security Scanner доступний для розробників і дає їм змогу сканувати й аналізувати веб-додатки в App Engine на наявність загроз безпеки.

Ми ділимося даними про наш досвід, щоб зробити Інтернет безпечнішим

З 2010 року Google публікує Звіт про роботу служб Google, який показує статистичні дані щодо порушення авторських прав, урядових запитів на доступ до даних користувачів, а також таких ініціатив безпеки, як Безпечний перегляд. Ми також ділимося даними про те, як у галузі застосовується шифрування для веб-сайтів і електронної пошти. Ми робимо це не лише для того, щоб повідомити про свій прогрес користувачам, але й щоб заохотити інших прийняти суворіші стандарти безпеки, які зроблять Інтернет безпечнішим для всіх.